ВУЗ ШАГ

Списки дітей на 2019-2020 н.р.

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №2

Вул. Купчинського,5а, м. Червонорад, 80109, тел. 38015,e-mail sad2vm@ukr.net

 

Група старшого дошкільного віку

ПІБ

Дата народження

1

Андрушко Анна

07.12.2013

2

Антоняк Юля

14.10.2014

3

Боднарук Ігор                    

01.03.2014

4

Ваврух Анна

25.05.2014

5

Винницька Маргарита

04.12.2013

6

Воляник Юрій

08.04.2014

7

Гупало Данило                        

08.10.2013

8

Гурський Артур

19.06.2014

9

Заглада Данило

01.06.2014

10

Запісоцька Анна

19.12.2013

11

Ігнатьо Каріна

27.11.2013

12

Кирилович Соня

24.03.2014

13

Клим Вероніка

17.10.2013

14

Климишин Ілля

25.11.2013

15

Козловський Михайло

18.11.2013

16

Конфедерат Владислав

18.11.2013

17

Котик Катерина

21.02.2014

18

Курят Назар

21.05.2014

19

Ляхов Володимир

30.07.2014

20

Магас Тимофій                            

03.01.2014

21

Масюк Евеліна

20.07.2014

22

Мельник Оля                      

30.01.2014

23

Михалюк Павло

28.04.2014

24

Мокрицький Олег

21.06.2014

25

Назаровець Андрій

13.02.2014

26

Сибаль Данило

19.03.2014

27

Сливар Анна

14.11.2013

28

Сухініна Меланія                        

12.02.2014

29

Тємєрова Поліна                         

28.09.2013

30

Трепета Софія

14.04.2014

31

Черній Вероніка

29.05.2014

32

Чуніс Акім

29.05.2014

33

Ямборко Анна

22.03.2014

34

Гаврилюк Анастасія         

26.10.2013

35

Лоза Анастасія

15.11.2013

 

Група середнього дошкільного віку

ПІБ

Дата народження

1

Базіна

20.08.2015

2

Бачинський Олег

15.05.2015

3

Бедза Вероніка

27.07.2015

4

Березовський Ілля

29.05.2015

5

Березяк Владислав

02.03.2015

6

Бойко Єлизавета

30.06.2015

7

Гавілей Дмитро

17.07.2015

8

Герез Юрій

22.01.2015

9

Гладка Ніколь

15.02.2015

10

Гуменюк Данило

11.09.2014

11

Гусак Божена

19.07.2014

12

Дех Віталій

15.07.2015

13

Дикий Богдан

18.09.2015

14

Димидів Захарій

01.03.2015

15

Дубас Олександра- Марія

22.01.2015

16

Звір Мілана

24.11.2014

17

Ілюшина Аліна

26.11.2014

18

Кузів Аліна

26.11.2014

19

Кузів Анна

26.11.2014

20

Кулагіна Настя

12.12.2014

21

Лемех Марта

25.05.2015

22

Маїк Богдан

20.09.2015

23

Матвійчук Віка

26.01.2015

24

Михалейко Людмила

16.11.2014

25

Негреба Тимофій

01.09.2014

26

Обервенець Софія

17.10.2014

27

Олейнік Матвій

01.11.2014

28

Осіпов Богдан

28.11 .2014

29

Плетінка Галина

22.06.2015

30

Салоха Ангеліна

30.05.2014

31

Скіпчак Владислав

27.08.2015

32

Сойка Павло

14.07.2015

33

Сура Катерина

30.08.2014

34

Телешова Кіра

23.05.2015

35

Федець Назар

18.09.2014

36

Федечко Тимофій

06.10.2014

37

Шалагінова Олеся

31.08.2014

 

Група молодшого дошкільного віку

ПІБ

Дата народження

1

Бусел Артем

20.03.2016

2

Василишин Маркіян

15.04.2016

3

Гарвона Дарія

02.02.2016

4

Галембіовський Микола

04.12.2015

5

Гірна Яна

05.08.2016

6

Григулич Майя

07.10.2015

7

Гулядик Богдан

16.01.2016

8

Гусак Кирило

23.03.2016

9

Драбич Марта

01.03.2016

10

Зеніхіна Єва

19.02.2016

11

Ілюшина Ілона

09.08.2016

12

Івашків Матвій

12.10.2015

13

Когут Марко

11.05.2016

14

Когут Арсен

29.09.2015

15

Коліда Анна

22.12.2015

16

Коляда Анастасія

27.05.2016

17

Микита Софія

09.06.2016

18

Медуна Матвій

16.06.2016

19

Мазурак Анна

04.09.2015

20

Мельник Анна

12.07.2016

21

Міськевич Роман

24.05.2016

22

Мишок Софія

16.09.2016

23

Олексин Тимофій

16.01.2016

24

Паляниця Ліна

04.12.2015

25

Редько Вікторія

02.12.2015

26

Роневич Артем

29.09.2015

27

Садовський Григорій

08.10.2015

28

Сибаль Марія

13.10.2015

29

Сичевська Дарія

28.05.2015

30

Стаднік Софія

23.06.2016

31

Паранька Олена

07.06.2016

32

Хміль Владислав

22.11.2015

33

Тємерова Аліса

15.03.2016

34

Купецький Мартин

16.09.2016

35

Кучма Антоніна

31.03.2016

 

Група раннього віку

ПІБ

Дата народження

1

Андрушко Анастасія

10.09.2016

2

Баглай Єлізавета

26.12.2016

3

Бац Ілля

30.12.2016

4

Біла Софія

12.01.2017

5

Водонос Максим

11.05.2017

6

Войтович Давид

04.08.2017

7

Гавалко Максим

29.10.2016

8

Діденок Ярослав

27.10.2016

9

Зеленюк Дмитро

22.03.2017

10

Іванюра Аделія

09.03.2017

11

Кавуза Каміла

07.03.2017

12

Клим Давид

29.09.2016

13

Коваль Максим

23.09.2016

14

Кормуш Максим

23.10.2016

15

Літвін Владислава

27.09.2017

16

Літвін Поліна

27.09.2017

17

Лоза Дарина

18.11.2016

18

Мацюк Софія

30.09.2016

19

Обервенець Марія

18.06.2017

20

Оздровська Ліна

28.04.2017

21

Олійник Катерина

18.04.2016

22

Пилипчук Маркіян

15.09.2017

23

Сабат Вероніка

27.04.2017

24

Трепета Ігор

09.06.2017

25

Троцюк Арсеен

09.06.2017

26

Турко Вікторія

 

27

Цюнь Аліна

25.10.2016

28

Шпак Злата

30.12.2016